| Ooops17x a întrebat:

cum trebuie sa fie ochelarii de soare - mai grei sau mai usori? de ce? mersi!

6 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

Mai usori deoarece te simti mai bine, nu iti lasa urme.sunt mai comozi. Eu asa as zice ca trebuie sa iti iei mai usori ca, cei geri nu sunt comozi.

| EllaEllii a răspuns:

Eu spun mai usori deoarece sa fie mai comozi.
Eu iti recomand cei cu lentila mai deschisa(la culoare)in partea de jos.
Mie cei cu lentila inchisa la culoare imi dau dureri de cap.
Bafta!

| qMisaki a răspuns:

Eu zic ca din amandoua pentru ca aia grei te doare nasu laughing si aia usori daca bate vantu' tare iti cad de pe ochi laughing.
Nici grei, nici usori = potriviti, asta e parerea mea.

| qMisaki a răspuns:

@Roxxu, stiu! Vroiam sa glumesc happy!

| Roxxu13 a răspuns:

Depinde, ochelarii de soare trebuie sa fie de asemenea lejeri pentru a-i purta cand trebuie folositi. Dupa parerea mea ar trebui sa fie usori ca sa ii porti lejerbatting eyelashes

| Roxxu13 a răspuns:

Hey XxRoSexxX! Ochelarii usori nu au cum sa ti-i zboare vantul.Acestia sunt oarecum fixati cand ti-i pui. Deci...