| KinderPinguii a întrebat:

Ochelarii de soare trebuie sa acopere sprancenele?
Si ce are daca nu se acoperă?
Help!

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Depinde cum iti place tie. Daca ai gasit opereche de ochelari care-ti stau bine dar iti acopera sparncenele nu-ti fa griji.
Daca te referi la daca e bine sau rau sa-ti acipere sprancenele iti zic ca nu e nici o problema.
Oricum e indiferent cum sunt ochelarii. Porta-i cum iti sta mai bine.

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu, nu este neapărat. Nu scrie nicăieri vreo regulă. Fiecare poartă ochelarii care îi doreşte şi îi plac. Nu asculta părerile altora.
Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat
| adywow a răspuns:

Nu au nici o treabahappy
Depinde de ce model alegi si cum consideri tu ca-ti sta bine happy
Simte-te bine in pielea ta, nu da prea multa atentie barfelor si parerilor eronate

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Nu trebuie neaparat.winking

| Pătrunjăl a răspuns:

Sincer,toti ochelarii de soare pe care i-am avut mi-au acoperit si sprancenele.Dar nu este o regula. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| BiancaMarya a răspuns:

Depinde de tipurile de ochelari in general cam jumătate din sprancene ar trebui sa se fata poate char mai puțin de jumătate.