| eutssa a întrebat:

:d pls Urgent!big grin trec in clasa a9a si ma gandeam ca in prima zi sa ma imbrac astfel:balerini albi pantaloni negri, camasa alba cu carouri negre si gri si o vesta gri...sau as putea sa-mi iau niste bascheti gri...depinde de vremebig grin. Ce parere aveti?big grin

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Tenisii si e perfect

| Pinky_4803 a răspuns:

Ioanaveve, in prima zi de scoala este festivitatea. Ar fi banal camasa cu tenisi si boyfriend jeans.
Eu iti recomand o fustita din satin sau pantaloni negri, camasuta, bolero si balerini sau tocuri( nu exagerate). Ar trebui sa faci o prima impresie buna in prima zi de scoala. Si eu sunt la fel ca tine. Nu merg baschetii happy

Sper ca ti-am fost de folos :*
pupilici

| lavynika a răspuns:

Ramai pe balerini.Este totusi o festivitate.

| ioanaveve a răspuns:

Scapa de balerinii albi. Tenisii sunt mult mai indicati, iar daca alaturi de camasa si vesta adaugi si un scarf cu cela culori pe el, mai iesi din monotonia griului. In loc de pantaloni negri ai putea merge pe boyfriend jeans daca ai.

| ioanaveve a răspuns:

Pinky, am uitat ca exista si festivitatea. Imi pare rau, asa e, ramai pe balerini sau dupa cum a spus Pinky, un pantof cu toc de 5 cm. I'm sorry, dar au trecut ceva ani de la clasa a 9a tongue