| AndR3yy1 a întrebat:

Salut! Daca din greseala arunci când ma pensez intre sprâncene imi smulg si acel
,, puf " blond el va creste tot asa galben sau isi va schimba culoarea in negru inchis? Sau de va lungi si ingrosa? Am 15 ani si ma pensez pentru ca am monospranceanawinking. Oare pana la 18 ani acel puf galben se va închide la culoare sau asa varamane mereu.
Eu sper sa ramana asa happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca va creste la loc, exact cum era :puf galbui.

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Culoarea pe care o tragi va creste la loc, la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| dmz123 a răspuns:

Culoarea va fi la fel cum e si acum, culoarea parului din spranceana dar atomat ca se va mai ingrosa putin parul. nu o sa se inchida culoarea. Oricum o sa te pensezi mereu, o data ce ai inceput si iti place rezultatul nu o sa-ti mai placa dupa ce creste la loc