| anonim_4396 a întrebat:

Am oleaca de par intre sprancene, stiti deasupra nasului si ma gandeam sa incep sa-l pensez.
Daca ma pensez de fiecare data cand imi creste la loc dupa ceva vreme am sa scap definitiv de el? Sau va trebui sa mi-l smulg toata viata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel putin pana la 30 de ani tot o sa-l smulgi. Dar e mai bine, acel par da un aspect urat fetei.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Care-i faza cu "30 de ani"?

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa varste de genul, la unele persoane, daca-l smulgi regulat sunt sanse sa nu-ti mai creasca.

| oprescudorin11 a răspuns:

Mai bine il decolorezi cu apa oxigenata.Asa scapi pentru totdeauna de grija.

| Anonimuserr a răspuns:

Bună moldoveanc-o sau moldoveanule.
Pensează-te e mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Nu-s moldovean.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

AM zis așa că ai zis o leacă big grin

| n1n1o a răspuns:

Sal, eu de exemplu ma pensez o data la 3 saptamani si nu vei scapa de firele de par daca te pensezi vor creste la loc dupa un anumit timp.

| marusi a răspuns:

Te vei pensa toata viata, asa fac eu.