| GunterAndrei a întrebat:

Salut,dacă sunt băiat și am mușchi, am un corp estetic și arăt bine știe cineva cum aș putea fii fotomodel pentru branduri, sport model, în reviste? Pot trimite un email unei compani, ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Ceea ce vrei tu să devii este şi dorința mea, şi eu fiind to băiat.
Pentru a deveni fotomodel pentru branduri (mari, populare) trebuie să munceşti foarte mult, în sensul că va trebui să te îngrijeşti zilnic în mod excelent.

Doamne ajută să devii ce îţi doreşti!

| GunterAndrei explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult, la fel!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi sa ai si inaltimea, cred ca minim 1, 80 la barbati. Dupa cauti agentii si te inscrii.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Daca ai si putin noroc ...ideea e ca in ziua de azi e cam greu sa te promovezi ca sa zic asa in acest domeniu

| Sociopatul a răspuns:

Toti barbatii au muschi, fata trebuie sa te ajute nu corpul. Corpul il poti lucra fata nu

| Alex1992buc a răspuns:

In primul rand se scrie "companii", dar chiar daca esti analfabet poti fi model.
O sa mai mentionez inca o data - '_anal'; daca esti pregatit pentru sexul '_anal', poti ajunge usor modelul dorit.