| NushCeSaFac a întrebat:

Hey! Sunt clasa a 6-a si am 13 ani. Am 1.70 m inaltime si sunt sportiv de performanta. Arat destul de bine, am muschii destul de bine dezvoltati si patratele etc. (Asta doar ca sa va spun ca fizicul ma avantajeaza). Ideea e ca in clasa am o ZEITA. E o fata care arata EXTREM de bine. E minunata, mai ales ca si corp. Are 1.65 m inaltime, parul saten spre brunet cu suvite blonde, prins in coada s-au lasat pe spate, larg (nu e foarte lung). Are ochii caprui spre verzi si poarta niste ochelari negri foarte sexy. Are buzele putin bombate (putin umflate in fata, din nou, intr-un mod sexy) si si le musca mai mereu senzual. E foarte zvelta, adica are talia foarte bine conturata si subtire (are si putin abdomen). Are sanii minunati. Sunt bine dezvoltati pentru varsta ei, sunt foarte rotunzi, elastici si bombati, mai ales simetrici.
Dar cea mai frunoasa chestie la ea e fundul, care e MARE si FOARTE BOMBAT (sta in sus, nu atarna nici un pic, si e FOARTE ELASTIC) care se potriveste cu structura ei avand in vedere ca e slaba si face sport. Face atletism de performanta. Pe scurt, arata ca un model de costume de baie (bikini) care isi evidentiaza fundul si talia in special. Ea e mai baietoasa, adica le mai da pumni sau palme baietilor dar nu ca s-ar enerva, o face prieteneste, mai ales ca nu stie sa loveasca prea tare. E foarte directe, vorbeste tot ce ii trece prin cap si face de toate (mai ales chestii perverse/sexuale). Daca un baiat zice ca ar penisul mare in gluma ea intreaba de cati cm. Daca o strigi sa vorbesti cu ea si esti in picioare ea se pune in genunchi in fata ta, foarte aproape de tine, ca intr-o pozitie de facut oral si ori baie uita la silueta penisului prin pantaloni (eu il am mare) ori la fata persoanei si vorbeste cu persoana din pozitia aia. Daca scapa ceva pe jos, se pune capra ca sa ridice obiectul. Cand ii e cald, isi reidica tricoul pana sub sutien si i se vad abdomenul si spatele si sta asa pana cand cica ii e mai bine. La adevar si provocare da tot felul de provocari perverse. Dar lucrurile astea ii evidentiaza ENORM de mult corpul. Arata MINUNAT facand lucrurile astea pentru ca reuseste sa le faca foarte senzual. Imagina-ti-va ca arata ca un fotomodel de costume de baie caruia ii dar in evidenta TALIA si FUNDUL. Face lucrurile astea pentru ca ii place sa vada cum baietilor li se scoala din cauza ei.
Eu sunt doar prieten cu fata asta, dar o plac mult si fizicul ma avantajeaza. Cum as putea sa o fac sa ma placa sau sa intru in situatii mai intime cu ea (nu neaparat sex sau petting, macar french kiss si gadilari si apucari de...) avand in vedere ca arata ca un fotomodel, are talia, fata, parul sanii si mai ales fundul PERFECTE si face si se gandeste la lucruri EXTREM de perverse/sexuale.

6 răspunsuri:
| DenisaDeni11 a răspuns:

O Doamne Dumnezeule!
Voi chiar ati uitat de v'ati ascunselea si sarit coarda? Ce este in neregula cu voi la varsta asta?
Aveti 13 ani, tu realizezi? Incredibil!
Lasa fata in pace, si poate o inveti tu sa nu se mai puna in genunchi la 13 ani, ca nu cumva in 5 ani sau mai devreme s-o aduni de pe centura.
Puneti mana pe carte si tineti-va de scoala, ca mai tarziu numa de sani si fund o sa ai parte.

| NushCeSaFac explică (pentru DenisaDeni11):

Pai eu ma tin de scoala. Am toate mediile incheiate si media generala e 9.96. Am avut doar pe semestrul 2 media la mate 9. Deci 9.50 generala la mate. In rest doar 10 si am 13 materii (la 12 am 10 si la 1 am 9.5).

| NushCeSaFac explică (pentru DenisaDeni11):

Nu am ce sa ii fac. Se poarta foarte sexual si arata TOTAL DIVIN. Aratand asa, pizitiile pe care le ia (din adins) si lucrurile pe care le spune ma fac sa mi se scoale (si ii place sa vada cum mi se scoala). Nu am ce sa fac in situatia asta. Eu doar as vrea sa stiu cum pot sa fiu impreuna cu ea sau macar cum pot sa ajung in situatii mai carnale cu ea (petting/french kiss/gadilaturi/mangaieri). Ea oricum incearca sa intre in situatii de-astea cu toata lumea, dar o face in public si nu o intereseaza daca o vede cineva. Pe mine da. Oricum pot sa o agat usor pentru ca arat si bine iar ea e aproape obsedata de muschi, patratele si penis (lucruri pe care le am dezvoltate) dar vreau sa fie mai in privat pentru prima data. Ce crezi ca pot sa fac?

| DenisaDeni11 a răspuns (pentru NushCeSaFac):

Daca e adevarat ce zici de scoala, felicitari.
Dar totusi fata asta nu trebuie sustinuta sa se comporte asa.
Nu stiu cum te-as putea sfatui. Scoate-o la un film, la o plimbare, acorda-i atentie.
Atat pot spune.

| NushCeSaFac explică (pentru DenisaDeni11):

Ok. O sa incerc. Dar avand in vedere ca ea de asta e preocupata, sa stea in pozitii si sa se imbrace incat sa li se scoale baietilor, mai ales mie, cred ca singurul mod prin care pot sa ii atrag atentia ar fi sa intru in jocul ei. Ma fandesc ca daca ar prinde un baiat in vestiar (de pe la 13 ani la orice varsta in sus) s-ar dezbraca si ea si ar sari la el. Si face de-astea mai ales in cazul meu. Mie imi llace ca face asta. Am la ce sa privesc si ce sa simt. Dar va cer si voua parerea...

| DenisaDeni11 a răspuns (pentru NushCeSaFac):

Eu zic sa nu te iei dupa aparentele astea. Ca ar sari la unul de orice varsta. Unul mai mare ca ea, ar sti ca este imoral si ilegal sa accepte prostiile unei fete de 13 ani. Mai tarziu oricum ii va parea rau, daca intr-adevar recurge la un astfel de comportament.La 13 ani ar trebui sa va preocupe lucruri corespunzatoare varstei. Nu sexul.