| Alena_Miriam_1995 a întrebat:

Daca vreau sa fac o comanda din afara trebuie sa locuiesc intr-un oras cu posta internationala? Cat timp sta comanda la posta pana sa o iau?

3 răspunsuri:
| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

Buna, asta depinde de tara dincare faci comanda si cat de rapid e cuerierul sau posta aleasa. Eu mi-am cumparat niste extensii de pe IrresistibelMe Hair(site american) si au vezit cam in doua saptamani, si de pe eBay(site asiatic) am luat nise haine si tot cam asa au venit
sper ca te-am ajutat :*

Funda? happy

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

Buna, asta depinde de tara dincare faci comanda si cat de rapid e cuerierul sau posta aleasa. Eu mi-am cumparat niste extensii de pe IrresistibleMe Hair(site american) si au vezit cam in doua saptamani, si de pe eBay(site asiatic) am luat nise haine si tot cam asa au venit
sper ca te-am ajutat :*

Funda? happy

| blackmoon01 a răspuns:

Nu neaparat vorbesti si iti va aduce curieryl acasa sau il vei lua personal de la oficiul postal al zonei in care te afli, funda?winking