| nupebunezau a întrebat:

De ce can imi fac parul cu placa sta foarte electrizat? Am folosit mai multe placi si toate imi fac la fel. Trebuie sa folosesc ceva inainte de a ma da? Voi ce folositi? Am nevoie de un produs care sa nu mi-l mai electrizeze, sa mentina cat de cat parul drept si sa-l faca matasos. Stiti cumva un produs? Am nevoie urgent!
Va rog sa-mi scrieti numele produsului si cat ati dat pe el. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Si eu imi intind parul cu placa aproape zi de zi si am avut aceeasi problema care o ai tu asa ca am discutat cu, coafeza si mi-a zis sa folosesc o protectie pentru par de la Matrix. Poti cumpar produsul de la coafeza (cum fac eu) dar s-ar putea ca nu toate sa il aiba asa ca il poti gasi si in unele magazine specializate sau cu ustensile pentru par. Eu personal, de cand il folosesc, numai am probleme happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Exista o solutie speciala care se pulverizeaza pe par inainte de folosirea placii. Aceasta substanta in primul rand are rolul de a proteja parul in fata temperaturii ridicate si in plus elimina procesul de electrizare despre care vorbesti tu. Eu folosesc "professional hair cares" de la kallos

| Mαdαliηα a răspuns:

Nu stiu depinde de parul tau, este un baiat care sta in bloc cu mine si e mai. nu ii emo dar isi face parul cu placa si foloseste ceara nu stiu cum sa ii stea parul cum vrea el, eu nu stiu ca nu folosesc mie imi sta parul bine cand il fac simplu cu placa, ceara aia nu stiu daca se foloseste si la fete laughing Probabil ca da.