| alexralu34 a întrebat:

Ce produs sau tratament trebuie sa folosesc ca sa nu-mi mai cada parul si sa fie mai matasos? Fundita!

2 răspunsuri:
| snooky97 a răspuns:

Buna! Foloseste tratamente naturiste si unele pe care chiar le poti face si acasa,de exemplu, tratamentul cu ulei de masline si galbenus de ou:iei un galbenus de ou si il zbati, apoi adaugi o lingura de ulei de masline si aplici pe scalp lasand sa actioneze o ora.Succes!

| AliceAmy18 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu caderea parului, asa ca doua luni am urmat un tratament pe baza de ulei sau gaz ( nu stiu exact cred ca petroleum) cu care te dai e cap inainte sa te speli cu vreo 3 ore. E de la gerovital