| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Salut de o luna m-am vopsit negru albastrui, nu mai este chiar cum era inainte, s-a mai dus putin din culoare dar tot inchis este. Daca vreau sa ajung la ombre mai deschis inspre varfuri ce ar trebui sa fac, fara decolorare si decapare. O sa se mai deschida macar un ton daca dau cu o nuanta mai deschisa?

2 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Peste negru nu are cum sa prinda o culoare deschisa,decat daca te decolorezi prima data. Daca te decolorezi, o sa iti iasa un portocaliu(daca insisti mai mult, iese mai deschis dar mai mult ca sigur intr-o saptamana te si tunzi). Deci peste negru, imposibil sa prinda o culoare mai deschisa fara decolorare sau decapaj happy. Daca tot vrei, du-te la salon (oricum nu iti ies acasa varfuri ombre ...in niciun caz).

| Bondarel99 a răspuns:

Nu prinde nimic pe negru. Daca nu ma crezi mergi la magazin si ia cea mai deschiss vopsea si incearca.