| Andamibmib a întrebat:

Doresc sa aflu de la voi o dieta eficienta si un program de sport bun care imi poate accentua formele. Sunt o persoana destul de ocupata si nu sunt atenta la ce mananc, am facut sport multi ani insa m-am lasat. Cum se apropie caldura doresc sa merg bineinteles la mare peste doua luni, asa ca am nevoie de o dieta buna prin care sa slabesc cat de mult in acest interval de timp. Multumesc si astept propunerile voastre!

2 răspunsuri:
| LaurentiuZXY a răspuns:

Salutare. Dieta eficienta este sa nu mananci cu trei ore inainte de somn, sa renunti la grasimi (Carne porc, ulei s.a.m.d) si sa alergi in fiecare seara 30 de minute. Cea mai sanatoasa alegere.

| Andamibmib explică (pentru LaurentiuZXY):

Mersi frumos dar ce as mai putea face sau reduce din alimentatia mea in afara de carnea de porc, uleiul, paste fainoase etc?