| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

E tarziu ca la 24-25 de ani sa imi creasca barba? Adica, am 19 si de abia am vreo cateva fire de mustata.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Vorba aia, pana te insori iti creste.
Pe la 30-40 sigur o sa ai barba.
Vad multi baieti de 20-21 de ani care inca nu au barba. Chiar animale rolling on the floor de 2 metri si 100 de kg, cu o fata de bebelus.
E o chestie hormonala... poti merge la doctor daca esti chiar asa disperat, dar nu vad asta o problema. O sa vezi ce nasol e dupa ca trebuie sa te razi regulat daca nu vrei sa o lasi sa creasca de capul ei.

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Depinde si de gene, nici eu nu prea am par pe fata, dar nu regret prea tare.

| Neagandalf a răspuns:

E normal, sunt in aceeasi situatie.

| Mihai_Baiatu_1999 explică (pentru Neagandalf):

Dar imi va putea creste barba la un moment dat? Exista si barbati care nu au deloc deloc?

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoană. Unii ai fire mai dese, la alții abia le cresc.