| GossipGirL93 a întrebat:

Salut,exista ciara de epilare speciala pentru zonele intime sau e una si aceeasi toata?

4 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

E una si aceeasi toata diferit e doar aplicatorul cel pentru zone sensibile e mai ingust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te doara cu ceara ca naiba de tare, si nu e sanatos sa te epilezi cu ceara la subrat sau in zona intima din cauza ca acolo sunt niste ganglioni si o sa se umfle sau o sa fie ca galustele in acele zone. Foloseste bic-ul, te dai cu sapun inainte si dupa aia cu lama. Cu ceara sau fara ea tot iti creste par.

| rodica22 a răspuns:

Cauta ceara traditionala sau mergi la salon.

| GossipGirL93 explică (pentru anonim_4396):

Da creste, dar creste mai rar si nu atit de repede cu lama acuma te epilezi iar dimineata deja se vede cum creste)))plus de la lama am iritatie!