| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce e cel mai bine sa te epilezi in zonele intime?

4 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Eu optez pentru crema, fara lama,te iriti, risti sa te tai, creste repede si mult mai urat. stiu ca,crema are cam acelasi efect dar mi se pare mai. igienic ca sa-i spun asa. Este bine si cu ceara, daca suporti durerea. e mai bine pentru. ca dureaza mai mult si nu mai creste asa des. Acum ramane la alegerea ta ce alegi, daca alegi sa o faci cu ceara totusi mai bine treci pe la cosmeticiana.

| Roxxette a răspuns:

Cu polonicu

| Puric a răspuns:

Flexu sau masina de taiat iarba.

| Marilena_7549 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la o farmacie si intrebi acolo, ori daca nu foloseste crema epilatore de la Farmec dar intreaba si farmacistele despre ea!