| ionel215 a întrebat:

De ce in mirose in zonele intime foarte ne placut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Posibil sa ai infectie/spala-te cu ceai de musetel/de galbenele si nu ezita sa iti faci un control...
O seara bunahappy

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Daca ti-ai inceput viata sexuala, ar fi bine sa consulti medicul cat mai urgent.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. S-ar putea sa ai o candidoza facuta din cauza unor medicamente sau a imbracamintei supraelastice. Sa te speli in zonele intime seara si dimineata. Sa porti numai lenjerie de bumbac. Si...trateza-te!

| Pacala a răspuns:

Pentru că ești nespălat.

| Pacala a răspuns:

Pentru că ești nespălat. Sau pentru că ai o boală cu transmitere sexuală. Sau pentru că n-ai învățat să scrii până la vârsta asta. Studiile au arătat că persoanele care sunt semianalfabete emană mirosuri foarte neplăcute din zonele lor intime.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza unei igiene precare.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că n-ai aflat că s-a inventat apa caldă și săpunul!

| neutrino a răspuns:

Din cauza lipsei apei si a sapunului. Este adevarat ca nu toata lumea se impaca cu mirosul de peste ( si in special cu mirosul pestelui de balta), dar, spalat bine, totul devine acceptabil.

| Fatamuntilor a răspuns:

Presupand ca te speli zilnic, poate fi vorba de o infectie
Nu ar strica un control la medic.

| SkyPilot a răspuns:

Motive posibile ar fi lipsa de igiena, dieta sau o infectie. Spala-te cu un sapun neutru cel putn dimineata si seara, iar daca ai raporturi sexuale inainte si dupa (dupa fiecare numar).
Anumite mancaruri afecteaza mirosul, cauta pe net ca sa te lamuresti ce ar putea fi.
Pentru cazul unei infectii numai doctoral te poate ajuta. Nu trebuie sa iti fie rusine, este destul de usor sa iei ceva (dar pana la urma, daca nu ai luat prin rapporturi seuale, asta tine tot de igiena).

| h3r a răspuns:

Totul ține de igienă, nu?

| BaByDoLL_3145 a răspuns:

Deoarece trebuie sa iti mai aduci aminte de apa uneori.

| DeeaBrunetika a răspuns:

Dă cu Glade Microspraywinking elimina 99% din mirosuri laughing)))