| Anonimata345 a întrebat:

Salut fetele! Care este magazinul vostru de fashion preferat?happy și de ce?

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Era un magazin Glow, în urmă cu ceva ani, avea cele mai superbe haine, îmi pare rău că s-a desfințat. Mai sunt și altele, dar Glow era unic

| Emma30555 a răspuns:

Bsb, lynne, au haine moderne și de calitate dar îmi plac și alte magazine din Mall uri

| Eireann a răspuns:

River Island pentru haine de "om mare" - nu sunt exagerat de scumpe si au design clasic dar cu cate un element mai deosebit, un volan, o funda, in insert de dantela.
Esprit pentru haine de zi cu zi, calitate buna, design dragut.
Si boohoo mai imi place, comand dar trebuie cu un numar mai mic fiindca altfel nu se potrivesc.

| Den1sa a răspuns:

Net-A-Porter, Harrods, Matches Fashion, Moda Operandi, MyTheresa practic astea imi plac mie cel mai mult, si alte magazine mai mici de pe oxford street : )

| yooshi a răspuns:

Second Handurile, le ador.