| Ena23 a întrebat:

Salut, fetelor am o problema.Deci,vreau sa-mi iau un rimel insa care sa-mi faca genele mult mai dese.Imi da cineva o idee?

Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Gene mult mai dese natural, iti faci cu uleiul de ricin.In fiecare seara dupa c te demachezi iei o pensula d l un rimel si iti dai cu ulei de ricin p gene cum te-ai da cu rimel! dupa un timp o sa ai genele mai desebatting eyelashes bafta:*

| Ena23 explică (pentru Jerrry):

O sa incerc)))Mersi:*

| Jerrry a răspuns (pentru Ena23):

Cu plecereee:*

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jerrry a răspuns:

Placere * sqz :d

| mikihita a răspuns:

Rimelurile de la L'oreal, dar nu oricare. 4D las architect sau l'oreal volume million lashes. Obtii volum de la prima aplicare. Comparativ cu rimelurile de la dior, lancome care au niste preturi exagerate, cu acestea de la l'oreal eu personal am obtinut rezultate mai bune si sunt si mult mai ieftine.

| xCat a răspuns:

De fapt toate sunt cam la fel oh go on

| DianaFP a răspuns:

Lauder Bold Volume Lifting Mascara e bun happy sau.nu mai stiu cum se chema.parca wonder women sau de la Oriflame Maxi las mascarahappy Sper ca am fost de folos. funda?:*

| madybeby a răspuns:

Eu am citit intr-o revista ca uleiul de ricin e bun.deci merita sa incerci:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rimelul de la Maybelline, acela galben pentru volum este cel mai bun dupa mine.

| CreațaMăăă a răspuns:

Pai sunt variate rimeluri care te vor ajuta.{de exzemplu:sheer mascare, mascara cils iconique. funda?

| Nedelcu_Andreutzza_1995 a răspuns:

Mie mi se pare ca cele mai bune rimeluri sunt:lancome hypnose mascara, dior diorshow mascara si chanel inimitable. SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR. FUNDA?