| eubahhh a întrebat:

Fetelor spuneti-mi si mie un rimel bun! adica sa imi dea volum si genele sa se faca ff negre! plsss kiss

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Iti recomand L`oreal telescopic carbon black sau voluminous 5x carbon black big grin

5 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Cel mai bun mi se pare supershock de la avon.am incercat o sumedenie de rimeluri pana acum.ca am zis ca o sa gasesc ceva mai bun. dar am ramas la aceeasi concluziehappy

| miauu a răspuns:

Deborah

| Munchkin a răspuns:

Mascara Supershock Black (are la Avon).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc rimel de la Maibelline cu doua capete.
E foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ai ceva bani în plus, cumpără un rimel de la Chanel, merită toți banii.
Pa, pa.