| Ionuţ_Uţă_1997 a întrebat:

Salut, imi puteti da niste sfaturi cum sa imi indrept parul, il am cret, dar nu e mare, dar e des si dupa ce fac dus zici ca e sarma, imi puteti da niste sfaturi cum sa imi indrept parul?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Placa arde părul, scurt!
Mergi pe un șampon pentru păr drept, balsam cu germeni de grâu și uscarea cu căldură moderată prin pieptănare, apoi aplici 1-2 picături de ulei de argan (îl întinzi în palme și treci prin păr).
Pa, pa.

| Ionuţ_Uţă_1997 explică (pentru Legiuitoarea):

O sa incerc, multumesc!

5 răspunsuri:
| anonima2405 a răspuns:

Ia-ti sampon de indreptarea parului cu ulei de argan happy Si eu l-am folosit si functioneaza :3

| Ionuţ_Uţă_1997 explică (pentru anonima2405):

Mersi, o sa incerc :*