| gdeny a întrebat:

imi puteti spune cum sa imi prind parul?
acum trei zile la rand am avut parul impletit strans si mi-a ramas cam cret.
am parul lung si breton clasic(normal)

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai poti sa til prinzi in coada de cal iar pe urma coada sa o impletesti in mai multe codite impetite(arata trasnet), iti poti prinde un coc(E simplu si comfortabil),coada de cal simpla, spic(daca poti sa faci sau daca nu poti ruga pe cineva care stie), til poti lasa desprins insa sa iti prinzi bretonul si partile din fata ale parului sa le prinzi intr-o coada in spate pentru a nu iti veni in fata sau incerci sa iti prinzi coada iar cand tragi parul prin puf ultima data, nu il tragi pe tot, asa va iesi un fel de coc cu o mica codita!

4 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Http://pinme.ru/search/category/pricheski
Sper ca poti alege una din multimea de coafuri. Succes! Bye!

| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Coc ar fi perfect sau coada de cal!

| miLX a răspuns:

Draga mea, cocurile sunt foarte la moda. Daca ai parul lung e si mai bine pentru ca poti opta pentru o gama larga de coafuri. Poti sa-ti`l ondulezi, sa-l lasi desprins.Acum depinde si ce forma a fetei ai(ovala, patrata, rotunda, diamant etc.). Pupici