| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie cu ce asortez o camasa in carouri Albastre/visinii, purtata peste pantaloni.tnx

Răspuns Câştigător
| crixus a răspuns:

Ai putea sa pui un tricou alb cu un model ceva pe dedesubt si camsa pe deasupra si cu pantaloni scurti, de preferabil blugi sau de culoarea carourilor. ca incaltaminte niste tenesi clasici negru cu alb ar merge ok. incearca sa nu incalci aceste reguli http://www.kinowear.com/blog/40-common-mens-fashion-mistakes-to-avoid

1 răspuns:
| PufulethePuffy a răspuns:

Cu o pereche de blugi albi, grii sau negrii...si albastrii merg