| maly777maly a întrebat:

Salut,, imi puteti spune si mie in cate zile ajunge o comanda data pe okazii in judetul neamt?

Răspuns Câştigător
| vali4789 a răspuns:

Eu am comandat dupa okazii.Cand comanzi te uiti ca cel ce iti vinde sa fie serios..vezi ca fiecare are niste calificative si te uiti in functie de alea.Cat despre durata depinde : prin posta vine mai tarziu 3-4 zile iar prin curierat maxim 2 zile

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de multi factori....dk e prin posta romana ar trebui sa ajunga in maxim 5 zile..dk e in curier rapid maxim 2 zile

| maly777maly explică (pentru anonim_4396):

Da pai am primit raspuns de la vanzator si ajunge miercuri pachetul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru maly777maly):

Ok.o seara frumoasa

| maly777maly explică (pentru anonim_4396):

Mersi la fel!happy

| LineGuide a răspuns:

Depinde prin ce ai dat comanda, prin curier rapid in 24-48 de ore, prin posta romana cateva zile.
Mult noroc!

| AOLEVRIC a răspuns:

Acel site e fake, din cate am auzit produsele sunt praf si se tot intampla "probleme" - ba ca s-o pierdut coletul, ba ca ajunge sa coste mai mult ba nu mai stiu ce, nu stiu cat de adevarat e dar... eu te sfatuiesc sa nu cumperi de pe net, mai ales de pe astfel de site-uri.

| maly777maly explică (pentru AOLEVRIC):

Pai nu stiu ce sa spun dar eu mi-am mai comandat multe lucruri de pe acest site si chiar sunt de calitate!

| AOLEVRIC a răspuns (pentru maly777maly):

Aaa, happy e bine atunci. Eu chiar nu stiam, ti-am zis ce am auzit.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Si eu am comandat si nu am avut probleme. la fel si alti prieteni ai mei.
cum zice si vali4789, trebuie sa ai si tu putina grija sa fie utilizator cu cat mai multe calificative pozitive, sa ai garantie de livrare si daca e posibil, sa mergi chiar la punctul de livrare.
Si referitor la ce ai intrebat, timpul in care iti ajunge o comanda depinde de cine iti aduce coletul

| maly777maly explică (pentru AndreeeaConstantin):

CEl de la care am cumparat are 100%calificative pozitive deci e ok nu?

| Edyshk2013 a răspuns:

Coletul vine in 3 zile lucratoare, funda?