| StellarMary a întrebat:

Salut!
In noiembrie mi-am facut un pierce in nas (mai exact pe nara stangă).
Am impresia ca mi s-a infectat ca este foarte roșu si ma doare, inauntrul nasului mi se pare ca este un fel de coș cu cap galbui-alb, ar trebui sa ma duc la doctor? Am incercat sa il curat cu spirt si cu ser fiziologic.dar na functionat nimic.
Ps: Pierce-ul mi l-a facut un prieten care se pricepe sa le faca, totul nou, cu manuși, totul steril.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Ps: Pierce-ul mi l-a facut un prieten care se pricepe sa le faca, totul nou, cu manuși, totul steril. "
Daca era cum spui, nu se intampla asa ceva.
Mergi la medic.

| Simpatic a răspuns:

Din noiembrie pana acum a trecut ceva vreme...
da, este bine sa te vada un medic, recomand de inceput medicul tau de familie