| DirviziuQ a întrebat:

In primul rand imi cer scuze daca nu e categoria potrivita. Am niste bubite asemanatoare cosurilor pe spate, umeri si picioare, si nu inteleg de la ce si mai ales ce sunt. Adica eu cel putin nu le simt la fel ca niste cosuri, desi seamana. Is ceva gen, in piele. De la ce sunt si cum pot scapa de ele? Mentionez ca am o igiena buna, fac dus in fiecare zi.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic dermatolog.

| Tza_Edy_1975 a răspuns:

Ar fi o problema dacă ai avut coşuri pe tine și le-ai spart ti-au ieșit bubițe. Ce ai menționat tu mai sus ca ai o igiena curata poate fi de la mâncare, de la scărpinat, sau dacă stai pe afară sau undeva și te-ai murdărit sau te-ai iritat sa iti fi aparut.Un sfat ar fi sa nu te scarpini sau dacă ar fi de la cosuri sa le lași acolo sa nu le spargi. Sper ca te-am ajutat