| IvanAlexx1998 a întrebat:

In viata am intalnit destul de multe fete care au ochii negrii, adica in jurul ochiului parca ar fi machiate dar nu sunt. Nu ca as avea ceva in potriva dar vreau sa stiu motivul. Cine stie? >:

3 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Poate erau drogate sa batute.

| marinaa9 a răspuns:

Poate din cauza genelor care sunt inchise la culoare ai impresia ca sunt machiate sau poate nu s-au demachiat si mai aveau urme de creion/tus.O alta varianta ar fi urmatoarea: si-au tatuat o linie de tus subtire.

| SaschaM a răspuns:

Poate aveau cearcane. Sau de unde stii sigur ca nu erau machiate?