| ske a întrebat:

Deci nu stiu exact ce elaughing poate e numai o prostieoh go on
am ochii albastrii, insa in jurul (am uitat cum se cheama) chestiei aleia negre din mijlocul ochiuluirolling on the floor am putin galben, insa nu am nicio problema cu vedereabig grin

am ceva? tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IanSomerhalder a răspuns:

Hei! stiu mai bine ce vrei sa zici si eu am ochii albastri si am aceias chestie, nu e nici o problema, nimeni nu a inteles ce trebuie...

3 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Se numeste pupila. Daca se coloreaza in galben partea alba a ochiului (sclera) inseamna ca ai icter si trebuie neaparat sa te duci la doctor. Nu iti afecteaza vederea insa e un semn clinic foarte important care traduce afectarea ficatului

Răspuns utilizator avertizat
| Lorenaaa15 a răspuns:

Nu prea cred ca ai ceva. Dar daca totusi observi unele probleme de vedere sa te duci la medic! happy