| petricaone a întrebat:

Salut, inainte aveam cosuri si am ramas cu un puct negru. intr-o seara am facut o infuzie cu musetel si l-am stors (din auzite ). A iesit sange, si s-a facut mai mare. Acum nu stiu ce sa fac, cum sa scap de el. Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Incearca si cu un antibiotic cum ar fi Tetraciclina unguent. Daca tot nu se remediaza nimic va trebui sa ajungi la medic.

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Mergi la un cabinet dermatologic. Probabil v-a trebui cauterizat.

| petricaone explică (pentru AndraNicoleta):

Multumesc pentru raspuns, ai idee de niste creme care chiar merg?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru petricaone):

Incearca si cu un antibiotic cum ar fi Tetraciclina unguent. Daca tot nu se remediaza nimic va trebui sa ajungi la medic.

Răspuns utilizator avertizat