| anonim_4396 a întrebat:

m-am tuns de vreo 2 saptamani si aproape ca nu mi-a crescut de loc parul big grin ceva metode imi trebuie par mai lung pana in 22 aprilie ca am de facut niste poze dupa calculele mele ar creste cam 4, 5 cm dar eu vreau sa creasca acum mai repede! am auzit de uleiul de ricin dar sunt baiat si nu prea sunt cu astea... Ceva sampon din magazine nu stiti? daca nu spuneti-mi uleiul de ricin poate avea ceva efecte secundare? am 14 ani si nu vreau sa ma trezesc chell in cap laughing big grin happy Astept raspunsuri si Dau funda+voturi bune! 1

3 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Si eu m-am tuns acum cateva saptamani si de atunci folosesc samponul tratament de la gerovital, il gasesti la supermarket si nu costa mai mult de 10 roni.Sincer pe mine m-a ajutat foarte mult si chiar mi-a crescut mai repede.

| oana7335 a răspuns:

De fapt este un sampon tratament regenerator. acesta ii http://farmec.ro/sampon-regenerant/.
mult succes:)!

| oana7335 a răspuns:

Si acesta iar este pentru crestera rapida a parului http://farmec.ro/lotiune-regeneranta-cu-petroleum/.