| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Maria, j as vrea sa'mi recomandatsi o porecla, mai "cool". Adica nu vreau porecla cu "animale":d.Am incercat sa ma gandesc da' nu-mi vine nimic in caplaughing. Thnx:* B'byewave, dau fundita care este cea mai potrivita porecla, si cea mai frumoasaa

Răspuns Câştigător
| M' a răspuns:

Nebunatik
Bubulina
BooDoo
Pufulici
Lollipop
Tweety
Rada
Pinky
Trixxie
Ciufulita
Zozo
Ciufix
Fluturas

5 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

BeBe
KidoO
Tzupy
BOoDoO
Reduchta
MiriapoD
YePe
Pinky
Trixxie
Lady M.
Bexboop
Betty boop
Barbie Beatdown.
Bulinutsa neserioasa de ciocolatalove struck
Etc etc
happy

| Derye a răspuns:

Deobcei poreclele sunt ceva spontan nu ceva gandit in prealabil. Daca tii sa-ti iei o porecla neaparat, sugereaza'le prietenilor tai INDIRECT, adica nu le zice: bai, de azi imi ziceti xxx. Insista pe o anumita chestie o vreme. Adica:daca vrei porecla zuzu, cand faci caterinca spune: Zuzu, pe yahoo fa'ti id Zuzu, si chestii de genu'.

Sper ca intelegi, tu!

| YLLL a răspuns:

Imi place mult Ryabig grin:X

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra88 a răspuns:

Pai inceraca si tu zuza, marushca, mya... depinde si de tine ce fel de fire esti.