| Mmmmmmmmm11 a întrebat:

Salut! mi am luat o crema depilatoare, pot sa ma dau in zona genitala dacă pe cutie nu recomanda?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Fiindca crema contine substante foarte puternice care iti poate face iritatie masiva pe pasarica.

la pasarica, subrat si la mustata se foloseste NUMAI crema epilatoare specifica zonelor sensibile!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

S ar putea să te ardă ...la propriu

| dullcat a răspuns:

In niciun caz. In zona genitala pielea este mult mai sensibila si poti suferi arsuri. Iar orice crema de acest fel se testeaza initial pe o parte a bratului sau pe picior, daca doresti intr-o zona nu neaparat vizibila. Daca dupa 24 de ore nu ai reactii alergice este ok sa o folosesti in continuare. Respecta indicatiile de pe cutie.

| Catrice a răspuns:

Da

| teclado a răspuns:

Ustura

Răspuns utilizator avertizat