| anonim_4396 a întrebat:

nu m-am vopsit niciodata iar in primavara as vrea sa ma vopsesc un ciocolatiu,insa pana atunci as vrea sa ma fac cu nuantator, culoarea negru.o sa se mai prinda culoarea ciocolatie pe par la fel? adica "afecteaza"cu ceva nuantuatorul? si cat timp "dureaza" nuantatorul pe par?

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Nu,daca e nuantator nu.nuantatoarele dureaza intre 3 si 7 spalari.insa daca esti blonda deschis, ar mai putea ramane cateva urme de negru. pupici.(ciocolatiu e o alegere perfecta)

3 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Fundita?smug

| carlyhalatz a răspuns:

Prima intrebare:fi mai explicita terooog, chiar vreau sa te ajut.
a doua:nu conteaza
a treia:garnier color naturals, loreal Paris, schwartz kopf

| carlyhalatz a răspuns:

Nu ies la suprafata. dimpotriva, o sa se coloreze cel mai bine cu nuantatorul.cuplacere :*