| Toni9 a întrebat:

Salut!
O intrebare in special pentru barbati, dar si sfaturile primite de la femei sunt bine venite.
Sunt baiat si vreau sa vad ce parere aveti despre pensatul sprancenelor la noi. Si cand spun asta ma refer doar la acel par care creste intre sprancene?
Sunteti de acord cu asta? Faceti asta?

Răspuns Câştigător
| Giinger a răspuns:

Hello. Sunt fata. Pensatul sprancenelor, indiferent ca e la un barbat sau femeie, nu are absolut nimic. Totul tine de aspect si estetica. Daca ai dorinta sa te pensezi intre sprancene, da-i drumul. Ai grija insa ca la inceput doare putin, insa apoi te obisnuiesti. Ca sa nu te iriti, aplica o crema calmanta niveea. Mult succes, si nu uita: daca tu vrei sa faci ceva, da-i drumul fara a tine cont de parerile din jur! Sa te faci cat mai fainbig grin

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu sunt fata si sunt pro ca baietii sa se penseze. Adica arata ca omul pesterilor cu parlu crescut intre sprancene.

| bobby90 a răspuns:

Bineinteles ca DA. Nu mai suntem in epoca dinozaurilor sa nu facem lucrul asta. Cu cat te ingrijesti mai mult cu atat TE respecti pe tine ca persoana, ier cei din jurul tau nu pot fii decat incantati. Bafta

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna.Sunt fata si... parerea mea este ca baietii care se penseaza si au grija de ei sunt foarte, fooarte draguti.Eu sunt 100% de acord ca baietii sa se penseze. Uite:http://t3.gstatic.com/......tp?/images http://www.zodiac-travel.ro/......el.jpg...e o mare diferenta,nu?! Si, un sfat:Poate ca, o sa auzi si comentarii rautacioase,(de exemplu:barbatii care se penseaza sunt homosexuali).sau mai stiu eu ce! Nu te lua dupa gura lumii! Bafta!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Deci, la varsta mea nici nu m-am gandit sa ma pensez vreo data, dar uite ca am facut-o acum o saptamana, eu iti zic sa incerci si tu, vei arata alfel, intr-un sens mai bun, te schimba mai mult :d

| tedi1andrei a răspuns:

Da,dar ai grija, te poti irita

| Toni9 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi, as da funda tuturor da nu pot laughing