| anonim_4396 a întrebat:

Pe sub indispensabilii barbatesti se mai ia si lenjerie intima gen chilot, boxeri etc. sau se ia doar indispensabili pe sub pantalon sau blug fara lenjerie intima?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, bineinteles ca se ia si chilot sau boxer!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ok,multam fain! happy

| petitconseil a răspuns:

Poti încerca si fara chilot/boxer, sa vezi cum te simti. Daca pentru tine e ok, adica daca ti-e mai comod asa, e alegerea ta, nu te poate nimeni cauta forțat sa vadă daca ai lenjerie intimă pe tine.Dar eu ma gandesc cum oare or sta ouăle si ""pixul""nefiind susținute...