| Annomis21 a întrebat:

Buna seara,azi iubita mea s-a urcat pe mine si sa frecat pana mi-am dat drumul(ea era in pantalon de trening si lenjerie intimă iar eu eram gol) si sa udat si ea pe pantalon si chilot de la mine, e vreo sansa sa fie gravida?(nu sa udat in zona vaginului, undeva deasupra lui) daca da, ce sa fac? Ce pastila sa iau mâine?

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu exista sanse. Inainte de a face pasul asta ar trebui sa va documentati inainte. happy Recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

| Yukidaruma a răspuns:

Nu exista nicio sansa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia atat teoretic cat si practic ca orice posibilitate dar mai ales probabilitatea sa se poata forma o sarcina in conditiile prezentate si precizate este 0 (zero) chiar si in cazul in care in acel moment iubita ta ar fi fost in ziua OVULATIEI, adica cea mai fertila perioada a ciclului menstrual.
Daca te doare capul (de la ganduri ori ingrijorare irationala), in acel caz este indicat ca maine sa cumperi si sa folosesti o pastila de algocalmin sau una de antinevralgic. big grin Pana una alta : Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fie gravida.

| Frank51 a răspuns:

Absolutely one hundred percent you need a sex book.

| Sofer a răspuns:

În situația prezentata, nu are cum sa rămână gravidă.

| cristimihailov a răspuns:

Poate e mai bine sa citesti o carte de anatomie, decat sa ne pierzi vremea aiurea.

| Goete a răspuns:

O sa se nasca un oantalon de trening micwinking
Cum sa ramana gravida?

| cristian200313 a răspuns:

Important, odata ce sperma ajunge in vaginul ei, poate sa ramana gravida.
E imposibil sa ramana gravida. O seara buna.

| lorix a răspuns:

Sunteti prea mici si prosti ca sa aveti momente sexuale de pe acum.
La cat de "multe" cunoasteti despre sex si cum functioneaza corpul uman, cred ca nici 15 ani nu aveti.

| pestecancioc a răspuns:

Nu rămâne însărcinată: Când vine barza la tine la geam să te sperii.

| TaviDulceVaSeduce a răspuns:

Salut frate cati ani ai