| Monica_7212 a întrebat:

Pot sa ma spal pe par si sa ma apuc imediat de indretat parul sau e mai bine sa il indrept cand e uscat? Cum e recomandat?

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Parul uscat foarte bine, apoi indreptat cu placa. la fel faci si cand il ondulezi. Cu peria rotativa, poti avea parul nu foarte bine uscat, dar si acolo e recomandat ca sa fie la radacini.

| Adry05 a răspuns:

Nu se folosește niciodată placa când e păru ud! Recomandabil ar fi nici imediat după uscare mai ales dacă ai folosit feon-ul pentru că e prea mult și agresiv totul pentru păr

| Furnicuta000 a răspuns:

Pe parul ud? Nu face asta te rog, e o crima! Iti prajesti parul la propriu.
Parul trebuie sa fie complet uscat cand bagi placa in el.

| Denisa0954 a răspuns:

Cum adică să îndrepti părul cand e ud? Normal ca se foloseste placa cand este uscat foarte bine, altfel il arzi