| xCeline a întrebat:

Produsele cosmetice si parfumurile de pe elefant.ro sunt originale?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pentru L`oreal nu cred ca se pune problema sa fie fake. Nu e cine stie ce mare brand scump ca sa merite sa-l falsifice. Si eu mi-am comandat 2 creme de fata de la L`oreal de la ei, le-am luat cu 23 fiecare. Astept sa vad ce primesc laughing Dar nu prea cred ca o sa fie probleme, de pe site-uri de genul nu mi-am luat niciodata teapa cu nimic. si la cat de cunoscut e elefant.ro nu cred ca si-ar permite sa-ti vanda fake-uri.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da. Depinde acum si ce brand vrei sa cumperi.

| xCeline explică (pentru Adry05):

Eram curioasa de un fond de ten... el in magazin e vreo 70 de lei si pe site e 35 -40 e vorba de loreal infallible

| Adry05 a răspuns (pentru xCeline):

Pentru L`oreal nu cred ca se pune problema sa fie fake. Nu e cine stie ce mare brand scump ca sa merite sa-l falsifice. Si eu mi-am comandat 2 creme de fata de la L`oreal de la ei, le-am luat cu 23 fiecare. Astept sa vad ce primesc laughing Dar nu prea cred ca o sa fie probleme, de pe site-uri de genul nu mi-am luat niciodata teapa cu nimic. si la cat de cunoscut e elefant.ro nu cred ca si-ar permite sa-ti vanda fake-uri.

| Bogdan201739 a răspuns:

Unele da unele nu, dar majoritatea sunt originale

| daniela1vornicescu a răspuns:

O mare parte da