| chocolatelove18 a întrebat:

Salut, puteti sa-mi spuneti si mie metode de intarire a unghiilor plizzzzz mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| MegaProXtreMm a răspuns:

Hei.Uleiul de masline si de ricin e super bun pentru intarirea unghilor big grin Da-ti cu unu din ele pe unghii, iar apoi, dupa 10 minute sterge-l si dati cu lac intaritor pentru unghii big grin succes

5 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Sunt la avon niste produse pentru intarirea unghiilor foarte bune. sau daca nu, alta metoda, da-te mai mereu cu oja, aceasta le intareste!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poti sa folosesti ulei de ricin, e foarte bun.

| LoriLoL a răspuns:

Poate intareste oja unghia dar o ingalbeneste si nu prea respira.cauta la farmacie intaritor de unghie..in principiu ar trebui sa iei calciu pentru asa ceva

| Isabella98Bella a răspuns:

Sora mea isi punea unghiile in zeam de lamaie timp de 30 de minute! Sper sa te ajutebig grin

| cosminimper a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa iti cumperi un lag de unghii.care nu costa peste 3 lei.