| Adyy5 a întrebat:

Săptămâna viitoare merg la mare si mi-e rusine sa port costum de baie din 2 piese pe motiv ca am par pe burta.
E negru, des si mi se pare foarte inestetic.Am 15 ani...ar trebui sa-l epilez? Ce pot sa fac?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, ia-l cu benzi de ceara.

| Superior a răspuns:

Esti fata? Daca nu PARUL TE FACE BARBAT dasgsdfghfdhdfgfdgdfgdf

| mudokins78 a răspuns:

Mă Ady?, până la urmă eşti fată sau băiat?

| Adyy5 explică (pentru mudokins78):

Da ma, sunt fata. =]

| mudokins78 a răspuns (pentru Adyy5):

A! Pune şi tu nume de fata la avatar, să ne dăm seama! (Pupici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da epileaza-l. Daca nu poti sa porti costum intreg...dar vor mai fi ocazii cand te vei dezbraca si eu zic sa te epilezi

| 94Lucifer94 a răspuns:

Dacă aveai și pe piept se completa cu cel de pe burtă. În orice caz, nu te judecă nimeni, ești băiat.

| Adyy5 explică (pentru 94Lucifer94):

Dude,sunt fata.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Adyy5):

Există cremele epilatoare în cazul acesta.

Buna!

Da,epilează-te. E complet normal sa faci asta la vârsta ta. Plus de asta. nu are de ce sa îți fie Rușine sa te dezbraci in costum de baie. Nu ești nici prima nici ultima laughing succes!

| OanaMaria338 a răspuns:

Ar trebui să nu îți fie ruşine, daca o să te epilezi o să îți apară mai mult, din ce în ce o faci şi mai mult!
Eu ți-aş recomanda să nu îți fie ruşine, nu ai facut nimic ca să îți fie, imbracăte cum vrei, nu contează ce spun oamenii, fă ce simți ce crezi că e mai bine pentru tine, daca îți e rusine, rămai la costumul cu totul.

Sper că te-am ajutat

| Kylienizzl a răspuns:

Ideea mea este sa îți cumperi in costum dintr o piesa