| Roxxete a întrebat:

Buna,
Am 168cm si 53-54kg.Credeti ca e bine?!
Eu ma simt foarte slaba. si imi este rusine sa port costum de baie.
Mi s-a mai zis "Waa, ce slaba esti" sau unele fete zic ca am abdomenul prea plat(oase in burta). uneori ma simt atat de jenant. credeti ca ar trebui sa ma ingras?! :-s

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Eu am 1.80 si 55 kg deci esti bine. nu te ingrasa si mi mi-au zis fetele sa ma ingras si nu vreau

9 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Eu am 167 cm si 47 kg dar nu ma simt complexata foarte rau de asta iar ele zic asta fiindca ele nu au abdomenul dar daca chiar ti se vad oasele atunci trebuie sa te mai ingrasi eu nu am osele la vedere doar mainile ce le am subtiri si asta ma face sa par mai slaba in rest sunt bine proportionata big grin

| Jenniffer a răspuns:

Si eu sunt complexata de corpul meu. Si mie imi zic unii ca sunt prea slaba sau alte de-astea si nu ma deranjeaza. Eu am 13 spre 14 si 40 kg. AM 1.57 dar ma simt bine asa cum sunt. Mai avem timp sa crestem. Cu cat vom creste mai mult vom mai pune pe noi. Chestia cu abdomenul plat, acele fete sunt invidioase. Mai bine sa ai abdomenul plat(asa e bine) decat sa-ti atarne burta peste chilotei. laughing Eu zic ca esti bine. Atata timp cat te simti bine in pielea ta esti frumoasa. In plus daca baietii nu ti-au spus nimic de genul inseamna ca le place cum arati. Si mie mi-au zis colegele ca sunt slaba si alte alea dar baietii nu au nimic impotriva(atata timp cat am forme).
Sper ca te-am ajutat :*

| Raluuuuuuu a răspuns:

Buna si am tot 1, 68 si am (dimineata) 46 kgbig grin Dar uneri mi se pare ca am niste colacei(OMG) da' ma rog ma simte bine in pielea mea si eu cred ca e mai bine sa fi mai slabuta decat sa fi batoza laughing

| Elvina a răspuns:

Vei creste si te vei ingrasa. Asa e la pubertate. Nu toata lumea arata la fel. Bafta!

| AllTogether a răspuns:

Din cate stiu cel mai bine ar trebui sa ai aprox. 58kg pentru ca ai 1, 68m...mai trebuie sa pui putin

| messingaround a răspuns:

Nu. Nu trebuie sa asculti ce zic fetele acelea. Poate sunt doar geloase pe tine pentru ca esti slaba. Mie mi se pare ca ai suficiente kg pentru inaltimea ta. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| TaraXdd a răspuns:

Eu te sfatuiesc ca din moment ce te simti si tu slabita si ti s-a si zis ca esti foarte slaba de ti se vad si oasele, eu te sfatuiesc sa mai pui ceva pe tine.Nu de alta, dar nu trebuie sa aratam anorexice laughing.Nu sa te ingrasi mult, dar cat sa arati bine si sa te simti bine caci din cate am inteles si tu esti complexata. Sper ca te-am ajutat, pupicii kiss!

| xXxLamborghiniXx a răspuns:

Pai... cati ani ai? ca eu am 12 ani si am 170cm ( destul de inalt ) si 56 de kg decat sa fii butelie mai degraba asa si 100% cred ca sunt invidioase pe tine asa ca eu cred ca arati de invidiat. Si nu cred ca trebuie sa te ingrasi happy Parerea mea.

| Blonda_Iulica_1995 a răspuns:

Eu cred ca arati cum te simti...si daca te simti bine in pielea ta asta conteaza cel mai mult big grin....mai bine slaba decat grasa big grin