| arrriadna a întrebat:

Stie cineva unde gasesc vopsea pentru par... verde inchis?!

Ma facusem in liceu cu un "violet de gentiana" rusesc si aveam parul de un verde foarte inchis (foarte misto fiindca ma duceam, totusi, la ore si n-ati fi vrut s-o stiti nici pe mama...). Vreau sa am parul verde dar sa nu mi se spele in ploaie si sa pot merge si la servici fara sa par ca "scapata din jungla".
Precizare. Am avut albastru de la magic color si se ia (horror!)
Mercic anticipat (oh, oui, je donne le papillon, mama ei de funda...)

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

hee heeEu mi-am cumparat un verde deschis dar avea si inchis la farmacie.Are fiecare culoare. Te duci si intrebi de vopsea verde inchis si poate are big grin.
Sau cauta in magazine sau online LaRiche Directions.
Sper ca te-am ajutat.

Alte răspunsuri
5 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Iti pot face eu rost de vopsea verde si absolut orice nuanta - daca mai vrei...

Arunca aici o privire si lasa-mi un mesaj http://vopseapepar.wordpress.com/

| ammona a răspuns:

Aici www.pisica-neagra.ro :)
sunt nuante pentru toate culorile

Alte răspunsuri