| StefanStefan3000 a întrebat:

Stiti metode de albire a dintilor? Folosesc de o luna listerine whitening si nu pot spune ca vad diferente mari. Nu vreau sa am dintii albi deoarece stiu ca, culoarea lor naturala e galben. Stiti cumva cat costa o albire la dentist?

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Detartraju e cel mai ieftin, pana in 300 de lei ambele parti ( depinde de metoda, poate fi si 100 de lei) si se ajunge pana la laser cum isi fac vedetele si sare de 1000 2000 de lei. mai e o metoda cu nu stiu ce gel special, iti pui in gura noaptea o proteza cu lichidu ala special si ti albeste. Si mai e metoda cea mai ieftina bicarbonatul, insa in timp iti subtiaza smaltul

| alinboss171 a răspuns:

Spalate cu bicarbonat sau cu sare happy