| AlexBlack a întrebat:

Care sunt top 5 cele mai ascultate melodii ale urmatoarelor trupe :
- Metallica
- Iron Maiden
- Megadeth
- Manowar
- Slipknot
- Slayer
- Green Day
- Rammstein

(FuNDA MAARE)

Răspuns Câştigător
| Ellena20 a răspuns:

Heii. Eu cred ca este asa, m-am si consultat inainte sa iti raspund :

1. Metallica - Enter sandman
2. Iron Maiden - Hallowed Be Thy Name
3. Megadeth - The world needs a hero
4. Slipknot - Slipknot (piesa cu acelasi nume)
5. Slayer - Raining Blood
6. Green Day - American Idiot
7. Rammstein - Bayern des samma mia

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

1 răspuns:
| RichardCezar a răspuns:

Ce e aia Bayern des samma mia? Doamne fereste ce ai postat aici. Nu stiu de unde le-ai scos. Cauta si tu Fade to Black, Nothing else matters (metallica) fear of the dark, the number of the beast (iron maiden), before i forget si psychosocial (slipknot) raining blood si angel of death (slayer) du hast, ich will, sonne, mein herz brennt, links 2 3 4 (ramms+ein). Green day nu stiu. Oricum se vede ca nu prea le ai cu metal-ul