| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti vreun cabinet in Iasi unde sa mi pun niste cercei?
Si cam cat ma costa?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, mergi la Coriolan. Poţi cumpăra cercei şi îţi poţi face şi găuri tot acolo. Cred că e în jur de 30 de lei iar cerceii depinde dacă sunt de aur sau argint şi câte grame au.
Pa-pa.

| anonim_4396 explică (pentru Hydrangeaceae):

Cercelul il pot lua de pe net si gaura sa mi o fac la cabinet nu?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur.
Nu este obligatoriu să cumperi cercel de acolo.

| anonim_4396 explică (pentru Hydrangeaceae):

Http://www.bespecial.ro/......odview.asp
Iti place?:D

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt obişnuită să port numai aur dar sunt drăguţi.
Important este să îţi placă ţie.

| mariusmaris a răspuns:

Simplu ca buna ziua,,, iti faci tu gaura..eu asa am facut nu doare trebuie sa ai doar curaj,,iti faci direct cu un cercel si il tot rotesti dupa ce il bagi cateva zile,,, doare un pic ca nu are cum sa nu simnti nimic,,, dar nu merita sa mergi,, la cabinet,,, daca mergi o sa te coste pe putin 50 de lei gaura

| anonim_4396 explică (pentru mariusmaris):

Vreau ceva profesionist.