| Skarr a întrebat:

Salut. Sunt baiat. Am pe fata multe urme de la coșuri unele care le-am spart. O să dispară? Am ce sa le fac sa dispară?

6 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai ce sa le faci. Si eu am avut acum putin timp o gramada pe fata. Oricat de multe chestii am incercat, nu au disparut cu nimic. O sa treaca cu timpul

| NotNamed a răspuns:

Salut.
De la sine s.ar putea sa nu dispara. Iti vor ramane cicatrici si multe adancituri/"gropite".
Fa o programare la dermatolog pentru a ti se face o consultatie si a ti se recomanda creme pentru exfoliere si regenerare.
Multa sanatate!

| Whitesnake99 a răspuns:

Dermarolling-ul/Microneedleingul au rezultate destul de bune.

| krypton1234 a răspuns:

Ba frt esti in pubertate toti am trecut pe acolo, mie mi au taiat pe viu un furuncul ce tipete si urlete am bagat in spital... Daca vr sa faci cumva sa se vada mai putin ia niste creme ceva sau font de ten da na o sa se gaseasca altii sa zica uite l si pe asta sa da cu font ca femeia...
İa creme din astea le dai seara inainte de somn si na iti dai si tu.
Da nu le sparge ca te faci ca la ciuma bubonica daca le spargi.

| AlexandrulS a răspuns:

Incearca sa iei baneocin unguent, este foarte bun pentru cicatrici. Eu am scapat de ele in maxim o saptamana de aplicat.

| cool4me a răspuns (pentru AlexandrulS):

O sa incerc si eu. ✌✌