| Hdyxfwfb a întrebat:

Salut.Sunt baiat si am 13-14 ani (fac 14 in 6 luni) si știți ca la această varsta incepe sa dea barba si chiar mustata la baieti. Faza e ca eu aveam ceva par (,, puf") in fata urechii (jos) adica inspre gat si mi-am luat-o cu bigul. Intrebarea este acum imi va creste mai repede inapoi sau va dura tot atat dar va creste mai des? Pls ajutor inca ceva nu prea stiu in ce categorie sa incadrez intrezarea asta scuze.

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Creste la fel de repede... Daca barbieresti un bebelus nu o sa ii creasca barba.
Parul pare mai gros dupa ce e barbierit pentru ca el are o forma conica, daca ii razi partea de sus care e mai subtire, cand creste o sa creasca cu trunchiul inainte, deci o sa para mai gros.

In plus nu vrei sa arati ca un pui de curca, rade-l.

| sierra1 a răspuns:

" va creste mai des?"

da, pentru că trece timpul și peste tine

| SoareDaniel a răspuns:

Pe romaneste fara sa te supar, e cam f***a rau treaba asta pentru pzdele moderniste din secolul 21, pentru ca asa am inceput si eu, cu lama pe mustata chipurile sa dau bine la fete si am inceput sa ma rad la fiecare 3 zile si efectele nu au intarziat sa apara laughing tot la laba am ramas, acum tu poate vei avea mai mult noroc

| xilef123 a răspuns:

Rade-te, fetelor nu le place sa fii pufos;-)