| Samariteanul a întrebat:

Pentru baieti/fetebig grine la ce varsta e ok sa-mi iau mustata?(mi-a cam crescut). Pentru fete:Unui baiat ii sta mai bine cu mustata sau fara?(dar fara barba)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti sta bine cu ea (prea wild) părerea mea e s-o lasi mai tarziu dupa 22-23 de ani, dupa ce termini facultatea macar. Asta ca sa stie lumea ca nu esti tot copil.
Depinde de fiecare. Unora le prieste, altora nu. Insa personal nu prea imi place sa privesc tipi cu mustata dar nu si cu barba.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa iti iei? Se gasesc pe la tarabe?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Adica s-o inlature.
Nu e gresit cum s-a exprimat. Exista sensul de "a inlatura" pentru "a lua" si in DEX.

| whatevernvm a răspuns:

Unora le sta bine cu mustață, unii arată ca niște feciori puradei cu ea, mai ceva ca uleiul de măsline *extra*. Depinde unde te încadrezi

| AdelinaC a răspuns:

Fara barba si cu mustata le sta oribil, scarbos.
Cu barba si mustata, in schimb, sunt superbi. Cel putin asa ii vad eu, mereu am fost atrasa de barbatii cu acest aspect.

| Aasdfghj a răspuns:

Parerea mea e ca poti sa o dai jos la orice varsta. Nu exista o regula anume, trebuie sa incerci si sa vezi cum iti sta si cu mustata si fara.

| HazelEyes77 a răspuns:

Prefer baietii fara mustata dar depinde sunt si fete care li se par atragatori cei care poarta mustata.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Fara mustata

| Victoria18 a răspuns:

La orice varsta.
Eu ca fata personal cred ca baietilor le sta mult mai bibe fara, mie imi plac baietii fara. Cu mustata ii maturizeaza rău zici ca e tataie

| Golyat18 a răspuns:

Ia jos vat mai repede toata barba sa nu ajungi cu ea asa rara ca a mea.
Deci daca ai 15-16 ani fa-o!

| Doarof3 a răspuns:

Pai mustața unui băiat poată fi data joși la orice vârstă. Fetelor nu le plac mustaciosii