| vladv26 a întrebat:

Salut sunt baiat si am mustata sub forma de puf, imi recomandati sa iau puful cu benzi de ceara? este ff des si negru si imi strica aspectul estetic. alti spun ca doar femeile se epileaza cu benzile, voi ce credeti sa iau cu banda de ceara? cu bicul creste ff repede si des, mentionez ca am 13 ani,
astept parerile voastre,DAU FUNDA la raspunsul care ma ajuta, rog seriozitate

3 răspunsuri:
| Adix232 a răspuns:

Eu iti recomand sa ti-l iei cu aparatul de ras... e clasic si simplu. fara complicatii

Răspuns utilizator avertizat