| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut,sunt baiat si am o problema cu parul.Sunt tuns cu 2 in parti, si am o problema in partea dreapta la cap.Imi sta niste fire ridicate in sus,si nu stiu ce sa le fac.Le dau cu gel sa stea in jos,dar daca imi petrec cam jumatate de zi la scoala, gelul o sa se cam duca si o sa se ridice la loc.Eu mi-l ridic in sus parul, iar acolo se ridica singur cum v-am mai spus cateva suvite.Forma fetei o am in genul lui Leonardo DiCaprio, dar fara barba.Deci daca stiti cum sa ma tund si cum sa imi aranjez parul va dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Ceara de par! Am si eu niste "antene" daca pot sa le spun asa, mai rebele. Ma dau cu ceara de par profesionala pe acele suvite, nu toate prostiile, apoi folosesc o periuta de dinti pe care nu o folosesc si intind, piaptan, finisez ceara de-a lungul suvitelor, exact ca la gelul de par!

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Incearca sa te tunzi chiar ca el, ceva de genul https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......cb9ca6.jpg sau sa il lasi mai lung pe lateral daca nu vrea sa stea nicicum

| Alicezzz a răspuns:

Foloseste cearå de pår!

| Oklahoma112 a răspuns:

Pai tunde-te cu un 0, 5 sau 1 pe parti cu parul mai lung sus, genul ala de tunsoare. Daca nu vrei o alta tunsoare spala-te pe cap si da-i un fixativ n-o sa mai ai treaba, la mine cel putin functioneaza