| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am părul cret(acum in carantina e lung, adica tot). Problema e cu bretonul s-a facut mare si in loc sa imi stea in sus si ondulat mi se lasa pe frunte (batut) sa-i spun asa. Din profil se vede foarte urat, parul din parti si din mijlocul capului fiind ondulat in sus iar bretonul lasat in jos pe frunte.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| andreea567890123 a răspuns:

Ori te tunzi acasa
Ori il prinzi si tu si faci acea Codita in sus
Ori astepti încă 13 zile pana se termina carantină si te duci la tuns

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XKronstadt):

Nah, doar m-am grăbit. Parul a crescut sus cat si in parti